Modrovlasá dívka

7. března 2018 v 21:06 | Megumi-Sakamaki ( Ukyo) |  Příběhy bez pokračování
Kurumi zrovna seděla u fontány když kolem prošla nádherná dívka s modrými vlasy. Už ji tu párkrát viděla. Ale ona se na ni nikdy ani okem nepodívala. Kurumi je dost temná dívka, ale má občas i srdce. Jako třeba pro tu neznámou dívku. Ta dívka ji uchvátila ani nevěděla čím. Ale musela na ni stále myslet. Ani neví proč. Ta dívka byla moc kawaii. I když Kurumi je temná až za hrob a ještě dále tak ji ta dívka uchvátila. Kurumi miluje noční procházky či ještě lépe hřbitovy. Miluje nočnī hřbitovy.

To je její vášeň. Pak začala vídat tu dívku i okolo hřbitova. A tak ji jednu noc oslovila. ; Ahoj. Jak se jmenuješ?; pronesla Kurumi. Dívka se zarazila a otočila se na Kurumi. ; Yoshino. Proč?; divila se dívka. ; Pozoruji tě už déle a zaujala jsi mne; odvětila Kurumi. ; A jak se jmenuješ ty?; pronesla Yoshino. ; Kurumi. Já jsem Kurumi.; představili se. Kurumi byla rudá jako rajče. A Yoshino se jen culila. Nakonec to napjetí dívky nevydrželi a pomilovali se na hrobě na hřbitově. O půlnoci při hvězdách. Kurumi se do ni zamilovala a Yoshino do ni taky.

; Víš já tě taky už nějakou dobu sleduji; vypadlo z Yoshino. ; Vážně?; divila se Kurumi. ; Ano, ale styděla jsem se takže jen nenápadně; odpověděla Yoshino. Kurumi ji políbila. ; Už musím jít. Budeš tu zítra? ; řekla Yoshino. ; Oh jasně, že budu; odpověděla nadšeně Kurumi. Byla tak šťastná jako blázen. ; Tak dobře; a odešla. Kurumi ještě chvíli se vzpamatovávala z toho co se právě stalo a pak odešla domu. Usla hned. A Yoshino musela myslet na Kurumi a na to co se stalo tu noc. ; nakonec taky usla. A tak se začali scházet na hřbitově...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama