Můj příběh

2. března 2018 v 17:34 | Carol-Sunako |  Příběhy bez pokračování
Když jsem byla ještě malá Sunako ráda jsem si hrávala na hřišti nedaleko našeho domovačasto jsem tam bývala do pozdníh večerních hodin ano rodiče se o mě báli ale časem zjistili,že nemusí.
Byla jsem hodně zvláštní až se mě lidé báli říkali,že je něco ve mě zlého a měli pravdu jen já to zlo předima skoušela zatajit.
Jsem častečně holka ale i satan ae to nikdo nesmí vědět do určité doby miluji vše zlé a temné.
Samotný mí rodiče se mě občas bali když jsem ale pak yla velká a uměla jsem zlo ovladat ještě více než když jsem byla mala tak mě lidi brali více jako milo a hodnou holčičku a to jsem vždy chtěla chtěla jsem je zmást a to se mi dost dobře povedlo hahahaha :D.
Ale i zlo má city jak se časem ukazao když jsem potkala jedu krásnou divku jmenem Megumi byla nadherná a milá myslela jsem si,že nikdy nepoznám o to je přátelství a sesterství ale s Megumi jse poznala i to co je přátelská láska a mé srdce nebylo tak zlé jako dřív.
V jednu chvíli jsem si dokoce myslela,žejsem se do ní zamilovalavíce než do kamaradky ale ne byla to jen kamarádka.
S Megumi jsme spolu trávili spoustu času každý den jsme spolu byli venku nebo jsme jedna u druhé spali.
Psali jsme spolu i různé příběhy a dělali jsme spolu i cosplaye na naše oblíbené postavy.
Megumi mě milovala jako svojí jedinou a nejlepší kamarádku a já zato byla moc vděčná bylo jsme vlastně spolu něco jako zlé dvojčat no i Megumi měla v sobě trochu zla a proto jsme si tak suprově rozuměli.
Megumi hodně často chodila na blýzký hřbitov který jsem taky často naštěvovala chodívali jsme tam s Megumi společně.
Miluji Megumi a ona mě jako sestry když nám bylo 18 let našli jsme si byt a bydleli jsme spolu a hospodařili a byli jsme dost spokojené dokoce nám to vyhovovalo na tolik,že jsem ani jedna zacelou dobu si nehledali žádý vztah mě stačilo,že mám Megumi a jí stačilo,že má mě.
Náš ale příběh skončil rok potom našem soužití spolu já se zamilovla do jednoho krásného kluka jsmenem Sinist a byla jsem sním štastná a milovala jsem ho hrozně moc a on mě.
Megumi ale nezůstala sama my jsme bydleli sní nechtěla jsem jí jentak nechat samotnou.
A tak já Sinistr a Megumi jsme bydleli spolu štastně a spokojeně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama