Zvuk lásky

2. března 2018 v 17:01 | Megumi-Sakamaki ( Ukyo) |  Příběhy bez pokračování
Sunako seděla na hřbitově a přemýšlela co bude dělat. Najednou se tam objevila neznámá dívka s růžovými vlasy. Byla úchvatná. Nikdy předtím ji tu neviděla. A to sem Sunako chodila stále přemýšlet. Ta dívka se na ni zahleděla s takovým zvláštním pohledem. Sunako se do ni na první pohled zamilovala. Ano Sunako se do té dívky na první pohled zamilovala. Ta dívka vypadala jinak než ostatní v této nudné vesnici. Ta dívka ji na první pohled uchvátila. Ta dívka na ni hleděla stále. Trochu zděšeně, ale i s pohledem, který nedokázala popsat. Přeskočila jiskra. "Já jsem Megumi Shimizu.." prolomila hrobové ticho.


"A já Sunako Kirishiki.." ozvala se Sunako. "Co tu děláš tak sama?" divila se Megumi, že tak nádherná roztomilá dívka je tu tak osamělá. " Už tu nejsem sama" pronesla Sunako s úsměvem ve tváři. Byla tak sladká. Megumi nevěděla co se ní děje. Ale Sunako ji uchvátila. Megumi cítila motýlky v břiše.Nikdy předtím toto necítila. Do háje vždyt je to holka! Bránila se tomu vzrušení a přitažlivosti Megumi, ale její tělo to udělalo. Vrhla se na ni a najednou ji políbila. Megumi políbila Sunako a Sunako se nebránila. Ona se nebrání? Divila se Megumi. Sunako ji najednou kousla do krční tepny. A pak ji dala svou krev. Sunako konečně našla svou temnou princeznu pro dlouhou věčnost a podvědomě ji dala svůj dar temnot.

Megumi sebou škubla, ale nakonec se nechala. Ach, ona je pravá shiki! Zaradovala se Megumi. Konečně se pomstím těm idiotům z vesnice! Radovala se Megumi. Sunako se divila, že se jí vůbec nebojí když ji právě prokousla krk. Ale potěšilo ji to, že i přes to se ji nebojí. Pak ji Sunako začala vášnivě líbat. Nakonec se milovali na náhrobku kde seděla Sunako.Obě dívky se do sebe zamilovali. A lovili lidi z vesnice. Vášnivé lovy lidí. Megumi se mstila s takovou chutí. A to Sunako vzrušovalo. Chodili se pravidelně milovat na hřbitov kde se spolu poznali. Megumi přestala milovat idiota Natsuna a konečně našla svou pravou lásku v Sunako. Byli spolu moc štastný. Láska až navěky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama